İtibar yaptığın iş değildir, o işi nasıl yaptığındır.*

Sadece markaların değil, hepimizin sahip olduğu en kıymetli değer itibar… Beraberinde güveni getiren itibar. Güven de her ilişkinin kalitesini, derinliğini ve sonuçlarını belirler…

Sağlık profesyonellerinin ihtiyaç ve tercihlerini dikkate alarak, kaliteli çözümler sunmak için attığımız her adımda, aklımızdan çıkarmadığımız marka itibarımızın, “güven” ile anılıp bilinmesinde siz değerli çalışma arkadaşlarımızın emeği sonsuz.

Denize doğru akmakta olan bir nehir günün birinde bir çöle ulaşmış ve “eğer bu çölü geçmeye kalkarsam, bu koca çölün kumları benim suyumu emecek ve ben kaybolacağım…” diye kendi kendine konuşmuş. Ne yapacağını düşünürken aklına rüzgar gelmiş ve rüzgara tavsiyesini sormuş. Rüzgar şöyle bir tavsiyede bulunmuş: “Bırak kendini, güneş seni ısıtsın, buhar olup gökyüzüne çıkacaksın. Sonrasını bana bırak.” Rüzgarı dinleyen nehir, eğer böyle yaparsa bütün itibarını kaybedeceğini, oysa onun yapısının iki kıyı arasında gürül gürül çağlayarak akıp gitmek olduğunu söylemiş. Rüzgarın cevabı şöyle olmuş: “Buhar şeklinde göğe çıkar çıkmaz bir bulut olacaksın ve ben seni çölden uzaklara taşıyacağım, sonra yağmur şeklinde tekrar toprağa düşeceksin, toprakta da tekrar “nehir” şeklini alıp denize erişeceksin.”

Biliriz ki zordur nehir olabilmek, gürül gürül çağlayıp akabilmek! Ama yine biliriz ki rüzgara, yağmura, toprağa güvenirsek, birlikte nehir olup kolaydır çölü aşabilmek.

Bizim için bir işi yapmak değil; birbirine sıkı sıkıya bağlı ve güvenen bir ekiple, o işin nasıl yapılacağına odaklanmak ve günün sonunda bize yakışacak şekilde gerçekleştirmek önemli. Bu sonsuz güven için öncelikle sizlere, ardından çözüm sunduğumuz sağlık profesyonellerine ve temsilcisi olduğumuz markalara Gentek Medikal adına sonsuz teşekkür ediyorum.

Sevgi ve sağlıkla kalın…

Z.Lale Özpekel Beşevli

Gentek Medikal Genel Müdürü

 

* Penceresiz Ev, Nadia Hashimi