1983 yılında amatör bir ruh ile kurulan GENTEK Medikal ve Teknik Cihazlar Tic. San. A.Ş., 120’yi aşkın çalışanı ve Türkiye genelindeki seçkin iş ortaklarının da değerli katkılarıyla, bu amatör ruhu profesyonelliği ile destekleyerek; güvenilirliği, tecrübesi, teknik bilgi seviyesi ve etkin satış sonrası hizmetleri ile Türk medikal sektöründe ön plana çıkmayı başarmıştır.

Genel Müdürlüğü Ankara’da bulunan GENTEK’in, İstanbul ve İzmir’de Bölge Müdürlükleri, Türkiye genelinde ise 23 iş ortağı (bayi) bulunmaktadır.

Takım çalışmasını benimseyeņ ve her zaman bir aile olarak hareket eden GENTEK, müşterilerini de hep bu çerçevede birer aile bireyi olarak değerlendirmiş ve kurulduğu günden bu yana pek çok başarılı projeye imza atmıştır. Satış ve satış sonrası destek birimlerini, Türkiye çapında çalıştığı iş ortaklarını devamlı geliştirmiş, istikrarı önemseyen strateji ve politikaları ile maksimum müşteri memnuniyetini hedef almıştır.

1985 ‘den beri Karl Storz ürünlerinin Türkiye’deki tek temsilciliğini yürütmekte olan GENTEK, Karl Storz’un ülke temsilciğinin yanı sıra, 2008 ‘den itibaren Storz Medical AG ‘nin, 2012’den itibaren Medartis AG’nin , 2013’den itibaren Trumpf GmbH & Co. KG’nin , 2015’den itibaren Eswell’in , Nisan 2016’dan itibaren LasserNeedle ve Haziran 2016’dan itibaren Cook Medical Europe Limited’ in de tek temsilcisidir.

MİSYONUMUZ

Sağlık profesyonellerinin kaliteli hizmet vermelerini desteklemek amacıyla, ihtiyaçlara uygun ve ulaşılabilir çözümler sunmak ve sürekliliğini sağlamak.

Değerlerimiz

·       Yenilikçilik

·       Yetkinlik

·       Dürüstlük

VİZYONUMUZ

Global markalarla ürün çeşitliliğimizi artırarak, çalıştığımız her alanda ideal ve kaliteli çözümde akla gelen ilk firma olmak.