1983 yılında kurulan GENTEK Medikal ve Teknik Cihazlar Tic. San. A.Ş., Türk medikal sektöründe güvenilirliği, tecrübesi, teknik bilgi seviyesi ve etkin satış sonrası hizmetleri ile ön plana çıkarak pek çok başarılı projeye imza atmıştır.

Genel Müdürlüğü Ankara’da bulunan GENTEK’in, İstanbul ve İzmir’de  Bölge Müdürlükleri, Türkiye genelinde ise 23 iş ortağı (bayi) bulunmaktadır.

1985 ‘den beri Karl Storz ürünlerinin Türkiye’deki tek temsilciliğini yürütmekte olan GENTEK, Karl Storz’un ülke temsilciğinin yanı sıra, 2008 ‘den itibaren Storz Medical AG ‘nin, 2012’den itibaren Medartis AG’nin , 2013’den itibaren Trumpf GmbH & Co. KG’nin , 2015’den itibaren  Eswell’in , Nisan 2016’dan itibaren LasserNeedle ve Haziran 2016’dan itibaren Cook Medical Europe Limited’ in de tek temsilcisidir.

Amatör ruhunu hiçbir zaman kaybetmeyen GENTEK, 100’ü aşkın çalışanı ile takım çalışmasını benimsemiş ve her zaman bir aile olarak hareket etmiş, müşterilerini de hep bu çerçevede bu ailenin bir bireyi olarak değerlendirmiştir. Satış ve satış sonrası destek birimlerini, Türkiye çapında çalıştığı iş ortaklarını devamlı geliştirmiş, istikrarı önemseyen strateji ve politikaları ile  maksimum müşteri memnuniyetini hedef almıştır.

MİSYONUMUZ

Sağlık profesyonellerinin kaliteli hizmet vermelerini desteklemek amacıyla, ihtiyaçlara uygun ve ulaşılabilir çözümler sunmak ve sürekliliğini sağlamak.

Değerlerimiz

·       Yenilikçilik

·       Yetkinlik

·       Dürüstlük

VİZYONUMUZ

Global markalarla ürün çeşitliliğimizi artırarak, çalıştığımız her alanda ideal ve kaliteli çözümde akla gelen ilk firma olmak.