AIDA ile her şey kayıt altında
Ameliyathane sistemleri, sahip olduğu teknik özellikleri ve nitelikli cerrahi girişimler yapılmasına sağladığı katkının yanı sıra; hasta, hekim ve personelin konfor ve güvenliğinde de önemli rol oynuyor. Günümüzde ameliyathanelerde standart görüntü kalitesine sahip cihazların yerini yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi sunan cihazlar alıyor.
Ürün grubumuzda yer alan görüntü kalitesi yüksek cihazlarımız, 3 boyutlu görüntüleme ve 4K görüntü kaliteli, ultra yüksek çözünürlüklü sistemlerimiz ile özellikle ameliyathanelerde sağlık profesyonellerinin yanında yer alıyoruz.
Tüm bu sistemlerin gelişmesine bağlı olarak artan veri boyutları beraberinde önemli soruları getiriyor:  Bu veriler uzun süreli olarak nerede saklanacak ve tüm bu verilerin yönetimi nasıl koordine edilecek?
Karl Storz, sunmuş olduğu eşsiz görüntü kalitesine sahip görüntüleme sistemlerinin yanı sıra bu görüntülerin yüksek kalitede kaydedilmesi, yönetilmesi ve uzun süre saklanması için de çözümler üretmektedir.
Bir ameliyathanenin dokümantasyon ihtiyacını karşıyan Karl Storz AIDA, aynı zamanda ameliyathane entegrasyon sistemlerinin de temelini oluşturmaktadır.
 AIDAAmeliyathanenin hafızası
KARL STORZ Görüntüleme ve Dokümantasyon zincirinin bir halkası olan AIDA’nın öne çıkan özellikleri ile tanışın.