Karl Storz, Kulak, Burun, Boğaz alanında farklı boy, çap ve uzunlukta rijit teleskoplar, fleksible endoskoplar, navigasyon, shaver ve tur motorunun yanında yaklaşık 5000 farklı cerrahi enstrüman üretmektedir. Bu enstrümanların çeşitliliği en temel poliklinik ihtiyaçlarından, yüksek teknoloji ürünü görüntüleme ve navigasyon sistemlerine kadar uzanır ve en basit muayeneden en zor ameliyatlara kadar doktorların ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir.

Karl Storz enstrüman ve cihazları yıllardır yüksek kalite, dayanıklılık ve uzun yıllar verimli kullanma özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca eğitime verdiği desteği bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de firmamız ile ortak çalışmaları ile sürdürmekte ve her yıl ortalama 20 kursa destek vermektedir. Tüm dünyada doktorlar ile beraber çalışarak ürün dizaynlarını geliştiren Karl Storz, teknik olarak da inovasyonda daima lider konumdadır.

Kulak, Burun ve Boğaz ile ilgili katalog, broşür, doktor manuelleri, DVD gibi dokümanların tarafınıza gönderilmesi veya incelediğiniz ürünlerle ilgili demo talepleriniz için lütfen tıklayınız.