IMAGE1 S™ 4U – Bir kameradan daha fazlası

4K teknolojisinin faydalarından optimum şekilde kullanılmasını sağlar. Yüksek görüntü parlaklığı, etkileyici renk ayrımı ve detaylardaki keskinlik ile artan derinlik efekti bu kamerayı farklılaştıran özelliklerdir. Sistemin modüler yapısı sayesinde 4U bileşenleri, varolan tüm IMAGE1 S™ kamera platformlarına adapte edilebilir ve ihtiyaca göre diğer bileşenlerle uyumlu olarak çalışır.

4K Kamera Kafası

KARL STORZ 4K kamera kafası, sunduğu 3840×2160 piksel sayesinde Full HD sistemlere göre iki kat daha fazla çözünürlük kat sayısına sahiptir.

Herhangi bir dönüştürücü kullanılmadan tamamen doğal 4K kalitesinde sunulan kamera kafası sayesinde çok daha net görüntü kalitesi elde edilirken, uygulanan prograsif görüntü tarama özelliği ile de endoskopik görüntünün doğallığını kaybetmeden sürekli olması sağlanmaktadır.

Yüksek ışık hassasiyeti sayesinde her zaman doğru ışık altında, doğal renklere en uygun şekilde görüntülenmesine olanak sağlanmıştır.

Kolay kullanımı, hafifliği ve eşsiz görüntü kalitesi ile yüksek cerrah konforunun yanı sıra hasta güvenliği ve zaman verimliliği açısından büyük avantaj sağlamaktadır

4K Monitörler

Karl Storz 4K monitörleri, yüksek teknolojik özelliklerinin yanısıra sunduğu 3840×2160 çözünürlük ile eşsiz bir görüntü kalitesi sunmaktadır. Kullanılan teknoloji sayesinde tamamen doğal renkler ile hem cerrahi hem hasta konforu en üst düzeyde tutulmuştur.

Karl Storz 4K monitörleri, yüksek teknolojik özelliklerinin yanı sıra 3840×2160 çözünürlük ile eşsiz bir görüntü kalitesi sunmaktadır. Kullanılan teknoloji sayesinde tamamen doğal renkler ile hem cerrahi hem hasta konforu en üst düzeyde tutulmuştur.

Her doktor ihtiyacına karşılık uygun çözümler sunan Karl Storz, ameliyathane ve 4K çözünürlük için optimum boyut olan 31” 4K monitöre sahip olmasının yanı sıra, daha büyük ekranda operasyon gerçekleştirmeyi isteyen cerrahların da ihtiyaçlarına uygun 58” 4K monitöre sahiptir.

IMAGE1 S™ platformu ile beraber 4U 4K özellikli kamera sistemi de S-Teknolojileri olarak adlandırdığımız;

  • CLARA: Homojen aydınlatma
  • CHROMA: Kontrast Geliştirme
  • SPECTRA: Renk kaydırma ve değiştirme

Teknolojilerden faydalanarak doku tanımlamayı sağlar.